0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Плетен фустан од половината на плата за плаќање на Payton

Плетен фустан од половината на плата за плаќање на Payton

DEN 479.68
Достапно.

Од стока

Совет на истегнување, силуета за гушкање на кривата и исто како и тоа, го имате облеката за сезоната. Платниот дизајн на NSR е целосно удобен, а половината за врзување создава ласкаво вклопување. Слоеви за дизајн без ракави убаво со јакна или носат соло за елегантен, секси изглед. Висината на моделот е 5,9 ”и таа носи големина S.App Rox. 31 "Од центарот на задниот врат хитови над коленото. Запретено деколте; фустан од обвивка. Без ракави.

За производот

Купувачите избираат и