0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Маица за мускули на момче Гаранималс Дете

Маица за мускули на момче Гаранималс Дете

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Неговиот кул и симпатичен летен стил е поставен со оваа маица без ракави од гаранмали. Совршено за време на дремка или време на игра, оваа екипа на мускулите е направена во ткаенина од памук-мешавина за удобно вклопување. Екипаж. Без ракави. Контрастни ленти. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица без ракави на момчињата за бебиња и мали деца од Гаранималс.

За производот

Купувачите избираат и