0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
122из 4 Стапки Тркалезна Бела Пластична Маса За Преклопување Со Рачка, 48*48*29

122из 4 Стапки Тркалезна Бела Пластична Маса За Преклопување Со Рачка, 48*48*29

DEN 1647.84
Достапно.

Од стока

Опис на производот[ Табела За Преклопување] : Овие преклопни маси го олеснуваат транспортот и складирањето кога не се користат, масата може да се отвори и преклопи за неколку секунди, нема потреба да се собира. [Тркалезна маса за преклопување] : вкупната големина на тркалезната маса за преклопување Е L 122cm * W 122cm * H 74cm (прибл.), доволно простор за 8-10 возрасни лица,а преклопената димензија Е Л 122см * В 61 см * Ч 9 см (прибл.) , кој зафаќа многу малку простор, прилично лесен за складирање. [Затворен, како што се сала за банкет, конференциски центар, кафетерија, училиште, кујна, соба за играње, ресторан; или градина, палуба, двор, тревник и сл. [Лесна] : масата за преклопување тежи 26,5 килограми. со пренослива рачка за носење, можете лесно да ја носите. [ Цврст и Издржлив] : капацитет На Статичко оптоварување од 440 фунти. [Совети] : ова е 48" тркалезна маса за преклопување, 4 Стапки Пренослива Пластична трпезариска Маса пластична маса За Преклопување Настани.Ова Е Пластична Маса За Преклопување Настани со Рачка,За Кујна Или Свадба на Отворено вечерна Маса,Маса Со Карти, забави, семејни собири, саеми, деловни состаноци, простории за прием, простории за обука и места за банкет.

За производот

Купувачите избираат и