0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мабел Дија. Завеса шипка 28-48 - сатенски никел

Мабел Дија. Завеса шипка 28-48 - сатенски никел

DEN 703.84
Достапно.

Од стока

Central Design Products е задоволен да ја воведе нашата прилагодлива шипка за драперија со дијаметар од 13/16 со висок квалитет на челик. Оваа шипка за завеси ќе додаде елегантна изјава во секоја просторија. Појавување на двојната прачка е достапна и се продава одделно. Вклучува една телескопска шипка со дијаметар од 13/16 инчи, 2-филијали, држачи за монтирање и хардвер за монтирање. Проекции : 2.875 ". Конечно мерење : W 4-1/2", H 1-5/8 ", D 1-5/8". Секоја шипка се протега од 28-48 ". Челична шипка и метална финале. Вклучени се упатства за инсталација.

За производот

Купувачите избираат и