0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Reno Deacon Solid Polyester Shag Runner reck, Purple, 2'3 7 '

Reno Deacon Solid Polyester Shag Runner reck, Purple, 2'3 7 '

DEN 3830.88
Достапно.

Од стока

Моделите може да варираат малку според избраната форма и големина . Стилски додаток за секоја просторија. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена варијација. Колекцијата „Рено Шаг“ има паметна колекција на езерото Тахо, инспирирани од килими. Пакувањето и испораката на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; Овие површински бранови не се несовршености или штети и постепено ќе се повлекуваат; Задното тркалање или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на набори во килимот во вашата област; Оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се изедначат. Користете заштитници на килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнини купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот килим да избледат со текот на времето; ставете ја тепихот на вашата област од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Достапно во повеќе големини.

За производот

Купувачите избираат и