0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Без граници за печатени боксери за мажи, 3-пакет

Без граници за печатени боксери за мажи, 3-пакет

DEN 159.68
Достапно.

Од стока

Нашата сина и виолетова вратоврска и печатење на мирот се спарени со краток краток преглед на боксерот на морнарицата Хедер. Ткаенината е супер мека, со само доволно истегнување, за совршено вклопување! Нашите четкички за не-шефот, торбичка со двоен слој и супер мека лента за половината сигурно ќе ве одржуваат пријатно во текот на денот. -Men's Boxer Brief, 3-Pack-Two Prints and One Heather-Soft-Brushed Waistband-Fabric is Made From Recycled Material-Double Layer Pouch for Support-Flatlock Seams for Comfort-Gusset for Better Fit-Sizes S,M,L, XL-печатење : 88% полиестер 12% спандекс-хетер : 92% полиестер 8% спандекс-машина-усогласена.

За производот

Купувачите избираат и