0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Платина Или Злато Култивирани Слатководни Бисер Полумесечина Прстен

Платина Или Злато Култивирани Слатководни Бисер Полумесечина Прстен

DEN 1744.00
Достапно.

Од стока

Доаѓа Во Собата Сокантитистон104. 00-04, 50 ММ Half Половина Дупчат, Културен Бисер-Во Близина На Тркалезна Половина Дупчат Слатка Вода; Quality Квалитет; Бели Спецификации Тежина : 1.16 DWT (1.80 грама)Прибл. Ширина на рамената : 1,51 mmaprox. Големина на прст : 7прибл. Врвна Висина : 1,97 mmaprox. Ширина На Основата на стеблото : 1,49 mmaprox. Дебелина На Основата на стеблото : 1,18 Mmring Одговара : Стандарден Пол : Дами Материјал : Злато/Платина Прибл. Ширина : 5,5 Mmbrand Име : 302 Collection : Sageprimarimary Камен Форма : Бисер Завршница Површина : Полиран Тип Позлата : N/ARing Назад Дизајн : отворен back Approx. Врвни Димензии : 5,5 ммпримарен Тип На Камен : Културен Опсег На Големина На Слатководен Бисер : 4,0-4,5 мм Платина или Златен Културен Слатководен Бисерен Прстен На Месечината.

За производот

Купувачите избираат и