0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Завртки За Шофершајбната За Мотоцикли Завртки Од Нерѓосувачки Челик Завртки Навртки Додатоци

Завртки За Шофершајбната За Мотоцикли Завртки Од Нерѓосувачки Челик Завртки Навртки Додатоци

DEN 143.84
Достапно.

Од стока

Опис. Дали ве мачи лабавото ветробранско стакло на вашиот мотоцикл? Или сакате да зајакнете одредени делови од вашиот мотоцикл? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашите додатоци за замена на завртки за мотоцикли сигурно ќе ги задоволат вашите потреби. Фината изработка ја обезбедува неговата практичност и издржливост. Карактеристики. - Боја : Црвена. - Материјал : нерѓосувачки челик, пластика. - Големина : 14, 50Х10, 50Х3, 20см/5, 70Х4, 13Х1, 26ин . - Ова е комплетен додаток за замена на завртки за мотоцикли за да ги задоволи вашите различни потреби за инсталација на завртки. - Изработен од нерѓосувачки челик и пластика, цврст, отпорен на ' рѓа и има долготраен сјај. - Се користи за украсување на шофершајбни, браници, капачиња на резервоарот за гориво, каулинзи, внатрешни панели итн. - Овие додатоци можат да го направат вашиот мотоцикл да се истакне и да изгледа кул. - Погоден за повеќето мотоцикли на пазарот, детално направете го вашиот мотоцикл привлечен. Ова е комплетен додаток за замена на завртки за мотоцикли за да ги задоволи вашите различни потреби за инсталација на завртки. Изработен од нерѓосувачки челик и пластика, цврст, отпорен на ' рѓа и има долготраен сјај. Се користи за украсување на шофершајбни, браници, капачиња на резервоарот за гориво, кули, внатрешни панели итн. Овие додатоци можат да го направат вашиот мотоцикл да се истакне и да изгледа кул. Погоден за повеќето мотоцикли на пазарот, детално направете го вашиот мотоцикл привлечен.

За производот

Купувачите избираат и