0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Намести Го Моето Место Кралско Сино 4' 32' Овален Тепих Со Цврста Боја Направен Во Сад

Намести Го Моето Место Кралско Сино 4' 32' Овален Тепих Со Цврста Боја Направен Во Сад

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Овој килим е совршен за додавање на карактеристичен декор елемент на вашата класична или современа внатрешна шема. Можете лесно да го исчистите така што ќе го измиете со благ детергент и вода или редовно ќе ја изгребате дополнителната нечистотија и нечистотија. Тепих Со Акцентна Област : Додадете елемент од визуелен интерес во вашите ентериери со овој врвен внатрешен килим. Повремено можете да го измиете овој модерен тепих со благ детергент и ладна вода или редовно да го вакуумирате за да ја изгребете дополнителната нечистотија и нечистотија. Направено во САД : овој тепих погоден за миленичиња во еднобојна боја е машина направена во САД. Квалитетен Дизајн : доволно Цврст за да обезбеди квалитетна употреба со години, тепихот во собата на ова дете е погоден за домаќинства со домашни миленици.

За производот

Купувачите избираат и