0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Блескави Минималистички 2. Каратно Овално Сечење Морганит И Дијамантски Моисанит Веренички Прстен, Венчален Прстен, Еден Соодветен Бенд Во Сребро Со 18к Подарок За ?

Блескави Минималистички 2. Каратно Овално Сечење Морганит И Дијамантски Моисанит Веренички Прстен, Венчален Прстен, Еден Соодветен

DEN 1504.00
Достапно.

Од стока

Прославете ги вечните чувства на љубов со овој извонреден Блескав Минималистички 2.00 Каратен Овален Пресек Морганит И Дијамантски Моисанит Веренички Прстен, Венчален Прстен, Еден Соодветен Бенд Во Сребро Со 18к Подарок За Позлата Од Роза За Ловерија, Ветување Прстен Метал : Роза Позлатена. Тип На Скапоцен Камен : Праска Розова Морганит. Намалување на скапоцени камења : Овално намалување. Скапоцен Камен Карат Тежина : 1.25. Страна Камен Карат Тежина : 0.75. Вкупна Каратна Тежина : 2.00. Овој прекрасен веренички прстен се одликува со највисок СТЕПЕН ВВС праска розова морганит. Сите наши веренички прстени се направени со најквалитетни камења. Можеме да прилагодиме 10к, 14к или 18к цврсто бело злато, розово злато или жолто злато. Можеме да ја прилагодиме вашата нарачка со вистински дијамант моисанит, морганит, црвен рубин, зелени смарагди, син сафир, син аквамарин, црн дијамант. Купувајте Со Целосна Доверба 100 % Задоволство. Сите наши прстени се спакувани во прекрасна бесплатна кутија за накит. Можеме да ги изгравираме прстените.

За производот

Купувачите избираат и