0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Викерман 2.75 Маслиново 4-Заврши Топката Украс Асортиман, По Кутија

Викерман 2.75 Маслиново 4-Заврши Топката Украс Асортиман, По Кутија

DEN 303.84
Достапно.

Од стока

Викерман 2.75 " Маслиново 4-Заврши Топката Украс Во Собата. Овој комплет вклучува мат, сјајни, сјајни и светки завршени орнаменти за допир на разновидност на секој проект за украсување празници. Овие орнаменти се направени од пластика отпорна на кршење и имаат дупчено и жично безбедно капаче за сигурно закачување. Овој асортиман е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 20 орнаменти по кутија. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Избрани Сјајни,Мат, Сјајни И Завршни Завршетоци. Дупчат И Жичен Безбедна Капа. Се препорачува Само За Внатрешна употреба.

За производот

Купувачите избираат и