0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гроздобер Црвен Камион Украси Комплет

Гроздобер Црвен Камион Украси Комплет

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Секој Гроздобер Црвен Камион Украси Комплет содржи : 1 Гроздобер Црвен Камион Банер (66 " х 6"), 3 Гроздобер Црвен Камион Виси Исечоци (32"), 1 Гроздобер Црвен Камион Центар (две парчиња : гроздобер црвен камион [11.25" х 5"] и гроздобер пумпа за гас [2.25" х 7?]), и 1 Гроздобер Црвен Камион Во Облик На Милар Балон(33,5 " х 16"). Лесно украсете ја вашата прослава со помош на нашиот Гроздобер Комплет Украси За Црвени Камиони! Овој комплет погодно содржи виси и маса декор за да ви помогне да го завршите изгледот на вашата забава. Набавките за забави во овој комплет имаат тема со црвен камион со гроздобер шарм. Вклучениот централен камион и пумпа за гас сигурно ќе биде хит на вашата забава! Комплетирајте го изгледот со нашите координативни гроздобер резерви за забави Со Црвени Камиони. 6 Парче Гроздобер Црвен Камион Украси Комплет. Комплетот го олеснува украсувањето. Виси и маса декор. Карактеристики гроздобер црвен камион дизајн. Пар со координирање На гроздобер Црвен камион партија материјали.

За производот

Купувачите избираат и