0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каталем Дожд Чизми За Жени Големина Женски Чизми Мода Удобно Зашилен Прст Дебела Пета Широки Чизми За Жени Плус Големина Црна 7

Каталем Дожд Чизми За Жени Големина Женски Чизми Мода Удобно Зашилен Прст Дебела Пета Широки Чизми За Жени Плус Големина Црна

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Чизми за дожд За Жени Со Големина 10 Женски Чизми Мода Удобни Чизми Со Широка Пета Со Дебели Прсти За Жени Плус Големинапол : Жени/Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Материјал : СТП. Влошка Материјал : СТП. Сезона : Пролет, Aut, Зима. Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Одмор. Стил : Секојдневен,Моден. Стил На Пети : Зашилен. Метод На Затворање : Лизгање. Пета Висок Стил : Плоштад. Зголемете Високо : НЕ. Должина на цевката : НЕ. Обем на цевка : НЕ. Чевли Пета Висока : 7см/2.75". Висина на платформата : 1см/0,39" Материјал,удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!.

За производот

Купувачите избираат и