0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Големина Еден Пар Патнички Автомобил Снег Синџир

Големина Еден Пар Патнички Автомобил Снег Синџир

DEN 1104.00
Достапно.

Од стока

Алеко Синџирите За Снег може да се инсталираат за неколку минути и лесно да се отстранат во снег или мраз. Тоа е систем за самоцентрирање и само затегнување автоматски го затегнува ланецот околу гумата кога возилото е ставено во движење. Исто така, се одликува со мала работна тежина со долг работен век и непречено возење за удобност. Ова Е алеко најекономичен производ со кабелски синџир. Одговара На Големини На Гуми : 15 Инчи : 245/70-15. Големина на гумата 16 Инчи : 215/65-16, 235/60-16, 225/60-16. Големина на гумата 17 Инчи : 245/45-17. Големина на гумата 18 Инчи : 245/45-18. Склопување : Потребно Собрание Боја : Сребрено Склопување : Потребно Е Склопување. Боја : Сребрена.

За производот

Купувачите избираат и