0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мармонт Хил Четири Кактуси Врамени Ѕид Уметност

Мармонт Хил Четири Кактуси Врамени Ѕид Уметност

DEN 527.84
Достапно.

Од стока

Оваа Ѕидна Уметност Со Рамка Од Четири Кактуси е врвен квалитет На Печатење На Гикли На Архивска Хартија со висока резолуција од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил. Мармонт хил е колектив на уметници-предводен Од Парвез Таџ кој дејствува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на различни материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со љубов и грижа. Мармонт Хил Четири Кактуси Врамени Ѕид Уметност : Врвен квалитет Giclee печати На Висока Резолуција Архива Хартија. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

За производот

Купувачите избираат и