0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нурисон Контур КОН Рачно Изработен Современ Килим, Лате

Нурисон Контур КОН Рачно Изработен Современ Килим, Лате

DEN 959.84
Достапно.

Од стока

Овие прекрасни, рачно изработени килими имаат преодни и современи обрасци во богата палета на бои. Изберете дизајни имаат исклучителни детали врежани длабоко во густата, исечена и јамка куп за драматична текстура и впечатлив контраст. Оваа колекција е едноставно убава за гледање и издржлива по квалитет. В. И. П. Контура Современа Геометриска И Апстрактна Област Килими, Беж : Современ стил. Убави, рачно изработени килими. 100 проценти полиестер. Рака тафтувана.

За производот

Купувачите избираат и