0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ване ЕЗ1315-ПТ Зајаци Со Ограда Веатерване-Пост Планината

Ване ЕЗ1315-ПТ Зајаци Со Ограда Веатерване-Пост Планината

DEN 559.84
Достапно.

Од стока

Најавете го доаѓањето на пролетта во вашето соседство со овој зајак временски услови-Изработен од челик Со 14 мерачи, овој атмосферски пат додава допир на убавина во секој дом или градинарски амбиент. Лесно се инсталира за помалку од 1 минута. Сложен дизајн со ласерско сечење со 3 заштитни премази печени за да се спречи ' рѓа или избледување со години. Комплетниот сет вклучува ласерски пресечен врв, шофершајбни кои имаат запечатени топчести лежишта за нежно да се свртат во секој ветер, НАСОКАТА НА EWNS што ја кажува насоката од која доаѓа ветерот и вашиот избор на монтирање. Карактеристики зајаци Со Ограда Weathervane - Post Mountspececationsdimension : 25 "H x 21" W x 9 " L-SKU : EZVN535 Најавете го доаѓањето на пролетта во вашето соседство со овој зајак weathervane-Изработен од челик со 14 мерачи, овој weathervane додава допир на убавина во секој дом или градинарски амбиент. Лесно се инсталира за помалку од 1 минута. Сложен дизајн со ласерско сечење со 3 заштитни премази печени за да се спречи ' рѓа или избледување со години. Комплетниот сет вклучува ласерски пресечен врв, шофершајбни кои имаат запечатени топчести лежишта за нежно да се свртат во секој ветер, НАСОКАТА НА EWNS што ја кажува насоката од која доаѓа ветерот и вашиот избор на монтирање. Карактеристики Зајаци Со Ограда Weathervane - Пост Планината. Спецификации Димензија : 25 "H x 21" W x 9 " L.-SKU : EZVN535.

За производот

Купувачите избираат и