0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Флеш Мебел Енергична Виолетова И Хром Вртливата Задача Канцеларија Стол Со Трактор Седиште

Флеш Мебел Енергична Виолетова И Хром Вртливата Задача Канцеларија Стол Со Трактор Седиште

DEN 1278.24
Достапно.

Од стока

Променете го изгледот во вашата домашна канцеларија со овој шарен живописен виолетов стол за задачи. Обликуваното тракторско седиште нуди огромна удобност и може да се исчисти со растворувач и средство за чистење на база на вода, како што е пена. Столот ротира 360 степени за да обезбеди лесен пристап до поголем опсег на површина. Рачката за пневматско прилагодување ќе ви овозможи лесно да го прилагодите седиштето до саканата висина. Тркалцата со двојни тркала обезбедуваат лесно движење низ просторот. Малата рамка на овој стол нема да зазема многу простор ако работи во мала област. Современа Задача Канцеларија Стол. Виолетова Завршница. Удобност Обликувани" Трактор " Седиште. Пластична Конструкција Со Висока Густина. 360 Степен Вртливо Седиште. Пневматско Прилагодување На Висината На Седиштето. 5.5 " Прилагодување На Опсегот На Висина. 5-Ѕвезда Хром База со Двојна Тркала Тркалца. Дизајниран Само За Станбена Употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 17"W x 16.5" D x 29.25-34.75 "H; Големина На Седиштето : 17" W x 15 "D x 20.25-25.75" H; Големина На Грбот : 14 "W x 10.5" H.

За производот

Купувачите избираат и