0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
14 Моторна Пила Синџир Полу Длето 0.050 50ДЛ За Стихл Мс Алатки За Додатоци

14 Моторна Пила Синџир Полу Длето 0.050 50ДЛ За Стихл Мс Алатки За Додатоци

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Карактеристики : . 100 % сосема нов нов и висок квалитет. Опис : . - Изработен од висококвалитетен материјал, потрајни. - Висока цврстина, висока густина и отпорна на абење. Отпорноста на истегнување е многу добра. - Може да остане поостра долго време и да обезбеди брзо сечење. - Го заменува вашиот стар и скршен. - Погоден за сечење дрво, граѓа, трупци итн. Вклучен Пакет : . 2*Моторна Пила Синџири . Спецификација : . Материјал : Метал. Боја : Црна. Теренот : 3/8 ЛП. Мерач : 0.043 Инчи. Одговара На Должината на Барот : 14 инчи. Забелешка : . Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! - Изработен од висококвалитетен материјал, потрајни. - Висока цврстина, висока густина и отпорна на абење. Отпорноста на истегнување е многу добра. - Може да остане поостра долго време и да обезбеди брзо сечење. - Го заменува вашиот стар и скршен. - Погоден за сечење дрво, граѓа, трупци итн.

За производот

Купувачите избираат и