0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чатам ЧТ732Б Рачно Изработен Тепих Од Сина Слонова Коска

Чатам ЧТ732Б Рачно Изработен Тепих Од Сина Слонова Коска

DEN 551.68
Достапно.

Од стока

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Овие прекрасни рачно тафтувани волнени килими се изработени Во Индија за да го рекреираат елегантниот изглед на теписите со рачни јазли за денешните ентериери во животниот стил килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Висина На Купот : 0. Достапно во повеќе бои и големини. Стилски додаток за секоја соба. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

За производот

Купувачите избираат и