0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
50FT 8AWG 4C RV Продолжен Кабел Приколка Камион Моторна Куќа Кампер Моќ

50FT 8AWG 4C RV Продолжен Кабел Приколка Камион Моторна Куќа Кампер Моќ

DEN 1039.84
Достапно.

Од стока

Опис На Производот. Моќност Рејтинг : 40 Засилувач, 125 V-250волти. ●ВИСОКА СПРОВОДЛИВОСТ● - овој висококвалитетен кабел за напојување има висока спроводливост. ● 100% ЧИСТ БАКАР q-Направен со 100% чист бакар, што ви овозможува да го користите целиот капацитет на овој кабел за напојување. ●ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН Q-пвц обвивка создава водоотпорна врска обезбедувајќи дополнителна заштита за време на надворешна употреба. Женски Приклучок Крај : НЕМА 14-50Р. Фините нишки на бакарот овозможуваат супериорна флексибилност на нашиот кабел.

За производот

Купувачите избираат и