0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Класичната Скокачка Пиратска Игра, Забавна Игра За Деца И Семејна Игра Ноќ

Класичната Скокачка Пиратска Игра, Забавна Игра За Деца И Семејна Игра Ноќ

DEN 319.52
Достапно.

Од стока

Свашбаклерс пазете се! Ако пиратот се појави, ќе бидете надвор! Скокачкиот Пират е натоварен со забава! Турнете го пиратот во бурето и наизменично лизгајте ги мечевите во процепите на бурето. Но, внимавајте-ако пиратот се појави, вие сте надвор! Оваа забавна игра ќе ве натера да погодувате бидејќи слотот што ќе го направи пиратскиот поп се менува секој пат кога играте. Поп-Ап пират е барел на забава за 2-4 играчи. ЗАБАВНО ПУКАЊЕ АКЦИЈА : наизменично лизгајте ги шарените мечеви во бурето на пиратот, но внимавајте! Изберете погрешен слот и пиратот ќе се појави надвор. Децата сакаат да го гледаат како лета!. СЕМЕЈНА ЗАБАВА НА ВОЗРАСТ ОД 4 И ПОВЕЌЕ години : оваа едноставна игра може да ја играат до четири одеднаш и не бара комплицирани картички или правила, што ја прави одличен избор за целото семејство. ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ БЕЗ ПОТРЕБНИ БАТЕРИИ : скокачки пиратски карактеристики лесно поставување и се напојува од вас и паметна пружина, така што забавата започнува секогаш кога сте подготвени!.

За производот

Купувачите избираат и