0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Д-р Сеус, женски Гринч Спиење сос со чорапи, 2-парчиња

Д-р Сеус, женски Гринч Спиење сос со чорапи, 2-парчиња

DEN 95.52
Достапно.

Од стока

Пријатно и симпатично, овој дневник за спиење на Гринч е сигурно дека ќе биде пријатна толпа за забави или само омилено време за дневно време! Комплетирајте со чорапи што одговараат за целосна, забавна облека! Материјал : ДОБИВНИК ЗА СЛЕДЕ : 100% полиестер; Чорапи : 68% памук/28% полиестер/2% најлон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : дневник за спиење и чорапи. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Д -р. Суес. Сите права се задржани . Д -р Суес Гринч заспа за спиење за жени.

За производот

Купувачите избираат и