0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Заменска тава за нафта REPH компатибилна со челик од 1997 година- Honda CR-V 4CYL 2.0L челик

Заменска тава за нафта REPH компатибилна со челик од 1997 година- Honda CR-V 4CYL 2.0L челик

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Material : Steel Capacity : 4 qts.Interchange Part Number : HOP06 B,264407 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair, и потреби за одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Honda98-2001 CR-V EX97-2001 CR-V LX2000-2001 CR-V SE Број на размена : HOP06 B, 2644407 FITS : 1997,2001 Honda CR-V LX 1998-2000 Honda CR-V EX и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и