0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Циркус од Сем Еделман, женски подигање за планинарење, Гретчен стрижење

Циркус од Сем Еделман, женски подигање за планинарење, Гретчен стрижење

DEN 239.84
Достапно.

Од стока

Високиот стил никогаш не се чувствувал толку добро. Нашиот Гретчен нејасен пешачки бути е надградена верзија на традиционалните обувки за пешачење со мека табла за стрижење и крцкање на крстарење. Lug Sole Fuzzy пешачење за пешачење. Затворање : патент. Пети : круг. Висина на пета : 1,5 инчи. Материјал : Microsuede и Faux Shearling, веганска кожа и Faux Fur, или веганска кожа со ткаенина и факс -стрижење. Поставена : Синтетичка.

За производот

Купувачите избираат и