0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства женски резервоар за мускули на врвот и шорцеви пижами сет, 2-парчиња

Тајни богатства женски резервоар за мускули на врвот и шорцеви пижами сет, 2-парчиња

DEN 287.52
Достапно.

Од стока

Стил и удобност .. што повеќе би сакале да сакате од сет? 2 парчиња маици и шорцеви на тајните богатства ги проверуваат сите ознаки со својата супер-мека измислица и лесен стил. Тие прават совршени пижами и се исто толку удобни за дневникот наоколу! Графичките отпечатоци додаваат забавен завршен допир, што го прави овластен фаворит за вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден резервоар и еден пар шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина на резервоарот со големина : опуштено вклопување; лажички врат; стил на пуловер; без ракави; Ракербек; удобност без ознаки; печатење на сите. Шорцеви : опуштено вклопување; Мидриз; Повлечен стил; еластична половината; Две странични џебови за цвест се печати. 2 парчиња резервоар и шорцеви пижами поставени за жени од тајни богатства.

За производот

Купувачите избираат и