0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни цени за женски плус качулка, патент на џебни тексас, без ракав јакна

Единствени поволни цени за женски плус качулка, патент на џебни тексас, без ракав јакна

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви овозможуваат пријатно искуство. Обликот на врвот е класичен, а вклопувањето е опуштено и лесно. Овој врв е лесен во опуштено вклопување со две странични џебови и дизајн без ракави. Исклучително лесен врв, совршено се вклопува. Овој врв е совршен за вашето слободно време и може да ве натера да изгледате помлади и поубави. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите ширина на рамото1x- - 48 7/8 - - 16 3/82x 52 - 17 1/83 X - - 55 1/2 17 7/84x - - 59 -18 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина, качулка, качулка, патент на џебни тексас, без ракав, памук од 75%памук 25%полиестер. Патент. Леб џеб. Увезени. Тексас. Моделот е 5'5 ", 207 фунти одговараат со големина 1x. Машинско миење ладно со слични бои.

За производот

Купувачите избираат и