0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Силна камила тешка должност Голема вештачка торба за складирање на новогодишни елки за чистење на празник зелена до 9 -ти црвена боја

Силна камила тешка должност Голема вештачка торба за складирање на новогодишни елки за чистење на празник зелена до 9 -ти црвена

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Главен материјал : Направено од 100% големина на полиетилен на животната средина (стапала/см) : 64''x 15''x 30 '' (LXWXH) Боја : црвена; Цврста рачка за носење за транспорт на вашето дрво. Одговара на 5 'дрво, ќе одговара на големи дрвја до 6' до 9 'кога ќе се раздели во делови, чува прашина и штетници набори рамни кога не се во употреба тешка должина на патент; Наменето да го заштити вашето дрво од оштетување, прашина и влага! Тешка голема вештачка торба за складирање на новогодишни елки за чистење на празник зелена до црвена боја до 9 метри.

За производот

Купувачите избираат и