0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сива луксузна фрлање перница 22in 22in

Сива луксузна фрлање перница 22in 22in

DEN 554.40
Достапно.

Од стока

Додадете богато парче изјава во вашиот простор со овој плутс бурен лисја сива луксузна фрлање перница. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од полиестер. *Бои : сива *ткаенина Потекло : Кина. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 100% полиестер *шема : Дамаск *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I Grey Luxury Throw Pillow 22in x 22in.

За производот

Купувачите избираат и