0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
КЛ Преносни Слушалки

КЛ Преносни Слушалки

DEN 479.84
Достапно.

Од стока

Не мора да плаќате големи долари за да изгледате фантастично и да добиете голем звук! КОС 182262 CL5 Преносливите Слушалки ИМААТ прилагодлив дизајн кој обезбедува цврсто вклопување за лулање во теретана, вежбање музика дома или мрзливост на софата за да ги слушнете вашите омилени нумери. Се одликува со перничиња за уво од кожа, стерео приклучок позлатен 3,5 мм, прилагодлива лента за глава, исчистете ја целата пластична конструкција, 2,5 инчи. слушалки и 8 стапки. кабел Пренослив стил. Прилагодлива лента за глава. Одговор на фреквенцијата : 60 Hz до 20 k Hz. Импеданса : 32 оми. Чувствителност : 95 дб СПЛ. 3,5 мм приклучок крај. 8 стапки. кабел.

За производот

Купувачите избираат и