0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
✪ Пердув Метал Сечење Умира МАТРИЦА САМОСТОЈНА Бележник Албум Хартија Картичка Дефиниција Мувла

✪ Пердув Метал Сечење Умира МАТРИЦА САМОСТОЈНА Бележник Албум Хартија Картичка Дефиниција Мувла

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Материјал : Јаглероден Челик. 1 х Умира Матрица (други додатоци демо на сликата не е вклучена. Големина : прибл. Можете да ја користите оваа матрица за да создадете неверојатни форми од вашите омилени картони и хартија, дозволувајќи им на дизајните на вашата картичка и бележник да бидат тотално уникатни. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Совршен за бележник, правење картички, занаети од хартија, покани за теми, џебни белешки, декорација на албуми, рамка за фотографии итн.

За производот

Купувачите избираат и