0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
ПРЕНОСЛИВ BLUETOOTH 12 ЗВУЧНИК СО ШТАНД И МИКРОФОН

ПРЕНОСЛИВ BLUETOOTH 12 ЗВУЧНИК СО ШТАНД И МИКРОФОН

DEN 1023.84
Достапно.

Од стока

ABX-12 S, AUDIOBOX ПРЕНОСЛИВ BLUETOOTH 12 " ЗВУЧНИК СО ШТАНД И МИКРОФОН. Произведени Од Аудио Кутија. Произведени Во Земјата На Сад. Wavesynctm Технологија. ЛЕД Индикатор дисплеј. Звук Активиран 7 БОЈА ПРЕДВОДЕНИ Светла Со Посветен Прекинувач. Главен Канал : Bluetooth, USB, TF, FM, ИЛИ AUX. Помошен Влез : 3,5 мм Приклучок. Еден 1/4 " Микрофон Приклучок Со Јачина На Звук Иlsо Контроли. Музичка Моќност : 3000 Вати. Вграден во 2000 мах 7.4 V Литиум-јонска Батерија. Рачка за количка и Тркала.

За производот

Купувачите избираат и