0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Рбц УПС Компјутерски Систем За Резервна Копија Комплетен Комплет За Замена

Рбц УПС Компјутерски Систем За Резервна Копија Комплетен Комплет За Замена

DEN 1199.84
Достапно.

Од стока

Испорака на енергија кога ви треба, Моќен Макс RBC6 24 V 12 AH UPS Напојување Резервна Копија На Напојување-Комплетен Комплет За Батерии (вклучува еден ремен за жица со осигурувачи ШТО не е ПОВРЗАН). Моќниот Макс РБЦ6 користи најсовремени, тешки запечатени оловни киселински батерии. Моќниот Пакет Батерии За Замена Max RBC6 е дизајниран да ги замени Системите APC RBC6 UPS И е дизајниран за непречено напојување при прекини на електричната енергија и други нарушувања на главното напојување. Ве Молиме Поврзете Го Вашиот Жичен Ремен Користејќи Го Дијаграмот За Жици. Ml-RBC6 24 V 12ah Запечатена Оловна Киселина (SLA) Напојување Резервна Копија На Напојување, Вклучувајќи Еден Ремен За Жица Со Осигурувачи. Комплетен Комплет За Батерии-Ги Вклучува сите потребни конектори, Целосна Замена За Системите RBC6 UPS (Не Е Поврзан, Ве Молиме Користете Го Дијаграмот За Ожичување за Да Го Поврзете Вашиот Жичен Ремен). Дизајниран за непречено напојување за време на прекин на електричната енергија за да се спречи губење на податоците и продуктивноста. Батерија на полнење што може да се монтира во која било положба, се спротивставува на удари и вибрации. Долготрајни високи перформанси при високи и ниски температури. Поддржан од 30 дневна политика за наплата и целосна 1 година гаранција.

За производот

Купувачите избираат и