0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Allytech Samsung Galaxy Заштитник На Екранот 5G СО Заштитник На Објективот Од Стаклена Камера, Заштитен Филм Против Отпечатоци Од Меурчиња Против гребење За Samsung Galaxy A 5G

Allytech Samsung Galaxy Заштитник На Екранот 5G СО Заштитник На Објективот Од Стаклена Камера, Заштитен Филм Против Отпечатоци

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и без остатоци кога ќе се отстрани. 2.5 Г заоблени раб стакло за удобност на прстите и раката. 9ч цврстина, 99,99% HD јасност и го одржува оригиналното искуство на допир. Хидрофобна и олео-фобична обвивка за намалување на потта и намалување на отпечатоците Од прсти Заштитник На екранот Од Калено Стакло со заштитник на објективот на фотоапаратот е дизајниран само За Samsung Galaxy A53 5 G. 9ч Темерепед Стакло, многу транспарентно. Против гребење. Анти-отпечаток од прст. Случај пријателски.

За производот

Купувачите избираат и