0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Даксин Млади Атлетски Хеланки Деца Печатени Танцување Трчање Јога Панталони Тренингот Активни Танц Хулахопки За Девојки 4 Години

Даксин Млади Атлетски Хеланки Деца Печатени Танцување Трчање Јога Панталони Тренингот Активни Танц Хулахопки За Девојки 4 Години

DEN 201.44
Достапно.

Од стока

Мека јога ткаенина, силна поддршка, со нежно гушкање. Совршени хеланки за девојки. Издржлива четиринасочна ткаенина за истегнување и отстранување на влага за максимална слобода на движење, погодна за училиште, вежбање и игра. Високо растегливо вклопување за нежно вклопување, со вградени гумени ленти на половината, истегнувачки гумени ленти за лесно вклучување и отстранување. Дизајн со вкрстени шевови за поедноставен изглед. Избор во текот на целата година за активности во затворени простории или на отворено; Совршен за спорт, танц, јога, навивање, трчање, вежбање, фитнес и секојдневно носење. Спецификација : тип На Плоча : ПРАВ пол : Девојки тип на половината : Лесни панталони панталони : еластичен материјал за половината : Сезона на полиестер : Тип На Пролет и Aut : Печатен. Табела со големина : Големина - - - - - - - ХипПоловината-должина На Панталони - - - - - - Возраст 110-58см/22.83" - - - - 46см/18.11 "- - - - - 62см/24.41"-4-5 години 12060см/23.62" - - - - - 48см/18.9" - - - - - - 67см/26.38"-5-6 години 13062см/24.41" - - - - - 50см/19.69 "- - - - - 72см/28.35"6- 7 години 14064см/25.2" - - - - - - 52см/20.47 "- - - - - 77см/30.31"7- 8 години 15068см/26.77" - - - - - 54см/21.26 "- - - - - 83см/32.68"8- 9 години 16071см/27.95" - - - - - 56см/22.05 "- - - - - 88см/34.65"9- 10 години. Пакетот вклучува : 1 пар хеланки.

За производот

Купувачите избираат и