0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Коцка Минерални Примерок Складирање Случаи Квадратни Примерок Прикажување Кутии

Коцка Минерални Примерок Складирање Случаи Квадратни Примерок Прикажување Кутии

DEN 175.84
Достапно.

Од стока

- Транспарентен дизајн за лесно набудување на предметот внатре, а основата може да дозволи предметите да се складираат подобро. - Тие се доволно силни, не лесно деформирани или скршени и можат да ви служат долго време. Кутија За примероци со транспарентен дизајн, роман и уникатен, може добро да ги чува и прикажува вашите ситници.

За производот

Купувачите избираат и