0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Деловен Работен Костум Комплет Елегантен Ракав Отворен Преден Блејзер Со Облека За Панталони Со Врвки Секојдневен Канцелариски Сет

Женски Деловен Работен Костум Комплет Елегантен Ракав Отворен Преден Блејзер Со Облека За Панталони Со Врвки Секојдневен Канцелариски

DEN 415.84
Достапно.

Од стока

Женски Секојдневен Решеткаст Солидна Боја Костум Со Долги Ракави Блејзер +Долги Панталони Дводелни Сет Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето На Овој Врв ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време.Сезона : Пролет, лето, aut : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Стил : Секојдневен, Фит : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дводелен Комплет + Ткаенина-Изработен од висококвалитетен полиестер и спандекс. ●Врвови Блејзер И Долни Панталони-Моден засечен ревер, Практични и вистински предни џебови со покриени.Класичен ракав 3/4,цврста боја,струк со врвка, обичен и уреден блејзер.Директно нога панталони. ● Погоден q-Разноврсни женски костуми .Секојдневен и елегантен стил. Погоден за канцеларија, работа, деловен состанок,одмор, запознавање, секојдневно носење и сл. За пролет и fall. Можете лесно да се спарите со секој врв за овој костум, без разлика дали се кошули или ками блуза. Различни натпревар ви дава различен стил. Совети : ве Молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини на нашата слика пред да купите, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не!.

За производот

Купувачите избираат и