0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чевли За Кучиња белавен, Водоотпорни Чизми За Кучиња За Заштита Од Шепи За Кучиња, Чизми За Одење Кучиња Со Прилагодливи Рефлектирачки Ремени и Стапала Што Не се ли?

Чевли За Кучиња белавен, Водоотпорни Чизми За Кучиња За Заштита Од Шепи За Кучиња, Чизми За Одење Кучиња Со Прилагодливи Рефлектирачки

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

За чистење, чевлите за кучиња може да се мијат рачно и да се сушат на воздух. Ставете ја шепата на парче хартија и притиснете го горниот дел за да го имитирате начинот на истегнување на шепите на кучето додека одат. +Водоотпорна Ткаенина-горниот дел од чевлите за кучиња е изработен од водоотпорна крпа за дишење за да ги одржува шепите удобни, чисти, суви и топли. За складирање, чувајте чизми за кучиња на суво, темно, релативно ладно место. Ако вашето куче е помеѓу, изберете поголема големина. Спречете топол асфалт и железни плочи да ги изгорат стапалата на вашето куче кога одите во лето;. Кога одите на снег во зима, спречете смрзнатини на ледените патишта;. #Нелизгачки Ѓон-ѓонот изработен од гума и ПВЦ е отпорен на абење и против лизгање, така што вашето куче нема да се лизне додека шета на дожд или снег. Совети за загревање. Заштитете ги стапалата на кучето и спречете го кучето да ја лиже раната;. Ве молиме изберете ја точната големина според табелата со големини, ако вашето куче е помеѓу големини, ве молиме изберете ја поголемата големина. Заштитете ги шепите на вашето куче-Чевли го вашето куче за да ги заштити шепите и ноктите од топол или ладен тротоар, дрвени подови, остри карпи, скршено стакло, бруси, остри трње, снег, итн.Добар заштитник за кучешки шепи. Погоден за внатрешна и надворешна облека.

За производот

Купувачите избираат и