0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Огледало компатибилен со 2005 година- Chevrolet Aveo 2009- Понтијак G левиот возач на страната на загревањето на бојата на Kool-Vue

Огледало компатибилен со 2005 година- Chevrolet Aveo 2009- Понтијак G левиот возач на страната на загревањето на бојата на Kool-Vue

DEN 375.36
Достапно.

Од стока

Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Одговара Изберете : 2005-2007 Chevrolet Aveo Base/LS2009 Chevrolet Aveo LS/LT2010-2011 Chevrolet Aveo LT2009 Pontiac G3 Wave SE2010 Pontiac G3and More-Додадете го вашето возило на нашиот вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и