0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
26 SixThreezero Women'sенски лубеница единечна брзина на плажа крстосувач велосипед, зелена со розова

26 SixThreezero Women'sенски лубеница единечна брзина на плажа крстосувач велосипед, зелена со розова

DEN 3199.84
Достапно.

Од стока

Како резервоарот, popsicle и пар нијанси, вие сте за лето како што добива. Ако добие помалку од 60 степени, не сте задоволни. За вас, надвор е најдобро кога е поврзано со сонце, сурфање и добар крстосувач. Крузот Six Threezero Wordemlon е лето на две тркала. Нашиот крстосувач е дизајниран да ги сврти главите од loversубителите на лубеница насекаде и најдобро од сè, оваа лубеница е без семе. Светло зелена 17? Рамката почива на две големи, сочни 26? Гуми со валини нагласени во топла розова боја. Белиот меур седиште и розовите перничиња се залепат спарени со оптимизирани карани за совпаѓање создаваат забавно, мазно, лесно возење со педали. Направено да се вози каде и да се напади летни, нашиот крстосувач на лубеница е навистина добар како што изгледа. За оние кои сакаат да излегуваат надвор, летната топлина и сочното овошје доаѓаат со нас. Направено на плажа, но совршена за улици, пансиони и многу повеќе, овој велосипед со крстосувачи на плажа Six Threezero Beach ќе ве однесе таму додека ги одржувате другите да бараат. За возењето како освежувачко како средината на денот, овој велосипед со крстарење со крстарење на плажа е направен за каде и да ве однесе патувањето. Класичен женски 26-инчен велосипед со единечна брзина крстосувач. Прилагодена челична рамка за удобност и издржливост. 17-инчи зелена со розова челична рамка со алуминиумски тркала. Опремена со мазна конфигурација на крстарење. Висината и навалувањето на седиштето и рачката може да се прилагодат за правилно да го вклопат возачот. Педалот наназад за сопирање и предни и задни браници.

За производот

Купувачите избираат и