0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски работи Activeенски активен резервоар за тркачки бек со мрежен врат

Атлетски работи Activeенски активен резервоар за тркачки бек со мрежен врат

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Атлетски работи Активниот резервоар за тркачки бек со мрежен врат сега доаѓа во нови пролетни бои. Овој резервоар нуди мрежа на V-вратот, ласкави шевови на принцезата и тркач назад што останува на место додека се движите. Нашата ткаенина од памук/ спандекс нуди фикирање и отскокнувања назад по секое миење. Вашиот омилен резервоар за јадро се врати во нови забавни бои 90% памук/ 10% Спандкс ткаенина што ја фаќа влагата и ве одржува суво додека вежбате. Нуди V-врат со мрежа за дишеност и тркач назад ве удобно. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и