0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Екена мелница 8 w 4 h 22'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум орев

Екена мелница 8 w 4 h 22'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум орев

DEN 1919.20
Достапно.

Од стока

Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои.Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Овие специјализирани полиуретански греди со рачно вградени, лесни со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Автентични и точни реални текстури на дрво. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо.

За производот

Купувачите избираат и