0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork 4 W 8 H 10'l 3-страничен речен дрво ендуратан фау дрво тавански зрак, природна пепел

Ekena Millwork 4 W 8 H 10'l 3-страничен речен дрво ендуратан фау дрво тавански зрак, природна пепел

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Автентични и точни реални текстури на дрво. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

За производот

Купувачите избираат и