0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Екена Мил работна сила 10 w 8 h 22'l 3-еднострана еднострана ендуратан фау дрво тавана зрак, премиум махагони

Екена Мил работна сила 10 w 8 h 22'l 3-еднострана еднострана ендуратан фау дрво тавана зрак, премиум махагони

DEN 320.00
Достапно.

Од стока

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Автентични и точни реални текстури на дрво.

За производот

Купувачите избираат и