0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork 8 W 10 H 10'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, природен бор, природен бор

Ekena Millwork 8 W 10 H 10'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, природен бор, природен бор

DEN 320.00
Достапно.

Од стока

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Нашите греди се фалат со длабоки, детални текстури од дрво, обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршувања нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање.

За производот

Купувачите избираат и