0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork 6 W 4 H 10'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, стари пекан

Ekena Millwork 6 W 4 H 10'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, стари пекан

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект.

За производот

Купувачите избираат и