0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ориентален Мебел 4 Сунѓер Темно Портокалова Порцеланска Топка

Ориентален Мебел 4 Сунѓер Темно Портокалова Порцеланска Топка

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Овој сет од четири темно портокалови порцелански сфери е рачно сунѓерест со црна боја за живописен, текстуриран изглед кој ќе додаде стилски сезонски акцент на вашиот домашен декор. Внимателен подарок за саканата личност, овие керамички топчиња изгледаат зачудувачки кога се наредени во сад, корпа или послужавник како централен дел. 4 " Сунѓер Темно Портокалова Порцеланска Топка Во Собата : Рака. сунѓересто црно на портокалов дизајн. Секој рачно изработен дизајн може малку да се разликува и да вклучува мали дупки на дното. Дијаметарот на секоја топка е 4". Боја : портокалова. Материјал : порцелан.

За производот

Купувачите избираат и