0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Џити Жените Блузи Дозвола Под 7 7, Ракав Вратот Печатење Лабава Повик Сини Облечени Блузи За Жените Големина И

Џити Жените Блузи Дозвола Под 7 7, Ракав Вратот Печатење Лабава Повик Сини Облечени Блузи За Жените Големина И

DEN 255.84
Достапно.

Од стока

: X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45. Плус, постојат нови пристигнувања во старечки врвови и породилно носење.69" Должина : 70cm/27.32 "Должина : 64см/25. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm/48. Спецификации : Бои : Blue Size : S (САД : 4)Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : имитација на памучна решетка : Секојдневен, Моден Ракав Должина : 3/4 Ракав Јака : Кружен Врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Линиски Сув Пакет : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. Со широк спектар на опции, вклучувајќи графички маици, резервоари без ракави, врвови од туника надвор од рамената и кошули со копчиња, има по нешто за секого. Летните женски врвови се совршени за мајки, тетки, баби и девојки, совршени за давање подароци. За поладно време, дуксерите и кошулите со долги ракави се задолжителни работи. Истражете ја нашата колекција на виолетови ленени маици, широки бохо блузи, слатки хавајски фустани и многу повеќе. Од секојдневни графички маици до облечени блузи, постојат опции за секоја пригода. ●Натпревар● : можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, секојдневни панталони, спортски панталони или здолништа.80" Ракав : 44см/17. Jyeity 3/4 Ракав Долг Ракав Круг Вратот Печати Лабава Повик Сини Врвови За Жените Големина S (Сад : 4). : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.

За производот

Купувачите избираат и