0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Зкозпток Женски Летни Блузи Кошули Со Кратки Ракави Со Краток Врат Секојдневни Удобни Маици Далиј, Виолетова, ХХЛ

Зкозпток Женски Летни Блузи Кошули Со Кратки Ракави Со Краток Врат Секојдневни Удобни Маици Далиј, Виолетова, ХХЛ

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Поради различната резолуција, бојата може да биде малку поинаква од сликата.Жените V-Вратот Печатење Маици Мода Удобно Женски Блузи Блузи. Повод : Секојдневен, Далиј. Натпревар : белите маици за жени за жени лесно се совпаѓаат. Материјал : Полиестер. Јака : V-Вратот.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Не користете белило.

За производот

Купувачите избираат и