0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Врвови Чипка Цврст Краток Ракав Блуза Врвот Сина

Женски Врвови Чипка Цврст Краток Ракав Блуза Врвот Сина

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

Сезона : Лето. Пол : жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Печати. Должина на блуза : Редовна. Должина на ракавот : Краток Ракав. Јака : V Вратот. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Што добивате : 1 табела Со Големина на Кошула : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" ракав : 18cm/7.09" Должина : 66cm/25.98"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Ракав : 18.5 cm/7.28" Должина : 67cm/26.38"Големина : L Биста : 105cm/41.34" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 68см/26,77"големина : xl биста : 110см/43,31" ракав : 19,5 см/7,68" Должина : 69см/27,17"големина : xxl биста : 115см/45,28" ракав : 20см/7,87" Должина : 70см/27,56" Женски Врвови чипка цврст краток ракав блуза врвот сина с.тоа е погоден За Носење на оваа кошула за секојдневни прилики како дома, забава, канцеларија, Патување, клуб, одмор и така натаму. Можете да уживате во удобноста од одличната ткаенина на овие кошули, која се чувствува удобно, пријатно, меко и лесно. Оваа кошула е добар избор како посебен подарок за вашите добри пријатели, сестри, ќерка или себеси. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.

За производот

Купувачите избираат и